Психологічна гра За чи Проти? купити | PLAYROOM
Обратный звонок

320 грн.

Наличие:
Есть в наличии
Издатель:
Украина
Купить

Описание

Психологічно-комунікабельна гра За чи Проти?

Вам необходно навести аргументи "За" чи "Проти" в конкретній ситуації, описаній на картці. Ваш вибір - це не ваше бажання, картку ви отримуєте "всліпу", не знаючи, що на ній написано.

Гравець потрапляє у ситуацію де йоиу треба стати або на сторону захисту, або на сторону звинувачення незалежно від власнї думки та переконань.

"За чи Проти?" - це комунікабельна настільна гра психологічного характеру. Граючи з друзями ви не просто весело проведете час, а ще відкриєте їх з іншої сторони, потренуєте ораторськи навички та акторську майстерність.

Гра За чи Проти

Правила гри

1. У грі можуть приймати участь від 2 осіб, якщо ваша компанія 4+ людини - розділіться на команди, якщо 3 гравці - кожен раун проходить один на они, а третій гравець по черзі проводить раунд з новим опонентом.

2. Дві колоди карт покладіть "сорочкою" догори. Перемішавши оберіть одну карту. Ви, або ваша команда, буде відстоювати обрану позицію, а суперник(-и) стануть на протилежну сторону.

Гра За чи Проти

3. Потім наосліп берете карту з твердженням або міркуванням - виділено червоним (нижче будуть вказані приклади), які допоможуть обгрунтовувати позицію.

4. Кожен гравець, якщо це команда, або по черзі, якщо гра 1 на 1, наводить свій аргумент "За" чи "Проти" - гравець(-ці) з протилежної команди парирують. Так продовжується, доки у одної з сторін не залишиться аргументів.

5. Аргумент має складатися з 2-3 речень пов'язаних одною ідеєю. Короткі відповіді 1-2 словами не зараховуються. Якщо команда, або гравець не може обгрунтувати твердженя - бал дістається протилежній команді.

Гра За чи Проти

6. Кожна команда, або гравець, може привести 5 тверджень в бік захисту, або звинуваження. Якщо гравці / команди привели порівну аргументі - оголошується нічия і береться інша картка.

7. Перемагає та команда / той гравець, який отримав більше всього балів за гру.

Гра За чи Проти

Для кого гра

  • Для друзів, колег.
  • Кількість гравців: 2+ осіб
  • Вік: 16+ років
  • Час гри: 20-60 хвилин

Замовити гру можна по телефону (095) 93 27 419, або додавши у "Кошик" на сайті.

Отзывы (0)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо


Продолжить

Photos (5)

Метки:

Всплывающая корзина

War Ukr-games Calendar


Время работы:

ПН-ПТ с 9:00 до 20:00; СБ-ВС c 10:00 до 20:00

Контакты

(095) 93 27 419
playroom.ua@gmail.com
vladimirlir